Recordaantal deelnemers van TWC Pijnenburg aan NK Jeugdwielrennen

Recordaantal deelnemers van TWC Pijnenburg aan NK Jeugdwielrennen

Vanwege COVID-19 waren er afgelopen 2 jaar geen Nederlands Kampioenschappen op de weg voor de jeugd.

De afgelopen weken hebben onze jeugdrenners goed hun best gedaan om punten te behalen en zich te plaatsen voor het NK. Dit heeft doen resulteren in een record aantal deelnemers namelijk 21 jeugdrenners die aan de start zullen verschijnen in Nijverdal aanstaande zaterdag.

Wij wensen: Jim, Sophie, Tijn, Leon, Pim, Stijn, Job, Nikita, Isabelle, Melle, Bodhi, Tymo, Niels, Finn, Fedde, Stijn, Pim, Tygo, Lars, Maurice en Kars heel veel plezier en succes toe! Maak er een onvergetelijke dag van jongens en meisjes. 

Tilburgse Wielerclub Pijnenburg

Clubhuis

Bijsterveldenlaan 3
5045 ZZ Tilburg
Nederland
(geen post naar dit adres sturen!)

E:

Postadres

De Vucht 11
5121 ZK Rijen
Nederland

Ook u kunt ons steunen!

Als u via onderstaand logo naar de diverse websites gaat en daar een aankoop doet, steunt u onze vereniging. Het kost u niets extra's, de aangesloten webshops schenken een klein bedrag per aankoop die op deze manier wordt gedaan.

Logo Sponsorkliks

© 2023 TWC Pijnenburg. Alle rechten voorbehouden. Webcams.