Moddertrofee 2022 op modderparcours verreden

Moddertrofee 2022 op modderparcours verreden

Dinsdag 22 november was het weer zover: voor de achtste keer werd de Moddertrofee voor onze eigen jeugd verreden. Een cyclocross wedstrijd over het parcours dat de zondag ervoor was gebruikt voor de KNWU jeugdveldrit. In het donker streden zo’n 30 renners voor een goede klassering, elk in hun eigen leeftijdscategorie.

Het had de dagen voorafgaand aan onze Nationale Jeugdwedstrijd op zondag vele dagen geregend. Het parcours was toen al drassig en door de vele wedstrijden die er zondag zijn verreden, was het parcours op dinsdag echt modderig.

Voor sommige van onze jeugdleden de eerste wedstrijd ooit, de spanning en schrik was dan ook bij een aantal van het gezicht af te lezen. In 3 manches zijn eerst cat.   1-2, vervolgens cat. 3-4 en tot slot cat. 5-7 gestart. Alle categorieën kregen de balkjes en de zandbak voorgeschoteld. Voor sommigen een makkie…. voor anderen een teken dat hier nog wat beter op getraind zal moeten worden.

Na een heroische tocht over een dus zwaar parcours finishte iedereen met een brede glimlach op het gezicht.

Toen de strijd gestreden was werd tenslotte in de kantine de Moddertrofee wisselbeker verloot. Job Marijnissen was de gelukkige “winnaar” en kreeg de beker voor een jaar mee naar huis!

De organisatie kijkt terug op een leuk en succesvol evenement.

Vrijwilligers en trainers, bedankt voor jullie hulp!

Hieronder de complete uitslagen.

Categorie 1+2
1 Otto Rongen
2 Jim Peeters
3 Huib van Spreuwel
Categorie 3+4
1 Tijn Groffen
2 Malin Rongen
3 Leon Gimbrere
4 Stijn van den Hoek
5 Tim van Tol
6 Stijn Langenberg
7 Job Marijnissen
8 Juul Oggel
9 Ayden Vermeer
Categorie 5+6+7
1 Tymo de Ruiter
2 Niels van Brenk
3 Martijn Mutsaers
4 Pim de Wacht
5 Fedde Wouters
6 Brent van Roosmalen
7 Finn van Riel
8 Tobias Dernee
9 Jonas van Helvoirt
10 Tristan van Beurden
11 Lars van den Dries
12 Maxim Antoni
13 Luca Frenken
14 Siem Lemmens
15 Ties van Stippent
16 Jules van Roessel
17 Sil Hoogenboom
18 Wisse de Rouw

Tilburgse Wielerclub Pijnenburg

Clubhuis

Bijsterveldenlaan 3
5045 ZZ Tilburg
Nederland
(geen post naar dit adres sturen!)

E:

Postadres

De Vucht 11
5121 ZK Rijen
Nederland

Ook u kunt ons steunen!

Als u via onderstaand logo naar de diverse websites gaat en daar een aankoop doet, steunt u onze vereniging. Het kost u niets extra's, de aangesloten webshops schenken een klein bedrag per aankoop die op deze manier wordt gedaan.

Logo Sponsorkliks

© 2023 TWC Pijnenburg. Alle rechten voorbehouden. Webcams.