Massale opkomst bij puntenkoers voor onze jeugdrenners

Vanavond hadden we in plaats van onze reguliere training weer eens een soort van oefen wedstrijdje voor onze jeugdrenners op het programma staan. Het was eindelijk weer eens een mooie zomerse avond en met maar liefst 61 (!!) deelnemers aan het vertrek kunnen we spreken van een massale opkomst.

Helaas mochten we de ouders nog niet verwelkomen om onze helden aan te moedigen. We begonnen met onze jongsten uit cat. 0 t/m 2. Zij reden 12 ronden over het kleine baantje rond het clubhuis en moesten elke twee ronden sprinten om de punten. Er stonden totaal 14 renners aan de start waaronder 5 nieuwe leden. Zij hadden nog nooit een wedstijd gereden en weten nu wat het is om wielrenner te zijn. Al snel viel de groep uit elkaar en zo kon het gebeuren dat op het eind over het gehele parcours renners reden.

Bij de cat. 3 en 4 stonden totaal 19 deelnemers aan het vertrek. Zij moesten aantreden voor 6 grote ronden en er konden elke ronden punten bijeen worden gereden.
Ook hier weer enkele leden die pas dit jaar lid zijn geworden en zo voor het eerst een beetje konden proeven aan het wedstrijdgevoel.

Bij de oudste jeugdleden uit cat. 5 t/m 7 konden we maar liefst 28 deelnemers verwelkomen. Deze renners moesten 8 grote ronden rijden en hebben over het algemeen al wat meer wedstrijdervaring. Zij rijden dan vaak ook wat tactischer. Al snel ontstond er een sterke kopgroep die het wel erg goed met elkaar konden vinden. Ook de tweede groep bestond uit een aardig groot peloton en deze renners waren zeer aan elkaar gewaagd.

Uiteindelijk hebben we de behaalde punten bij elkaar opgeteld en dat geeft de onderstaande resultaten:

 • Cat.1:
  • Tijn Groffen 35 pnt
  • Nikita Verhoeven 21 pnt
  • Leon Gimbrere 13 pnt
  • Pim Wernsen 6 pnt
  • Stijn vd Hoek 2 pnt
 • Cat.2:
  • Melle Jimmink 35 pnt
  • Brent Carlier 19 pnt
  • Bodi Moes 14 pnt
  • Tim van Tol 9 pnt
 • Cat.3:
  • Tymo de Ruiter 35 pnt
  • Niels van Brenk 20 pnt
  • Finn van Riel 13 pnt
  • Brent v Roosmalen 4 pnt
  • Jort Dumont 4 pnt
 • Cat.4:
  • Stijn van Dongen 35 pnt
  • Rowell Laporte 21 pnt
  • Ferno Verhoeven 7 pnt
  • Guus v Spreuwel 4 pnt
  • Mats Graat 4 pnt
  • Martijn Mutsaers 3 pnt
  • Pim de Wacht 2 pnt
  • Tobias Dernee 1pnt
 • Cat.5:
  • Koen Doorakkers 43 pnt
  • Tygo van Riel 29 pnt
  • Jonas van Helvoirt 18 pnt
  • Fenne de Laat 9 pnt
 • Cat.6:
  • Noí Moes 45 pnt
  • Lars Franken 27 pnt
  • Auke v Benthem 18 pnt
  • Pim Munnecom 5 pnt
  • Ties Langenberg 3 pnt
  • Thijs Vernal 1 pnt
 • Cat.7:
  • Joey Gulickx 43 pnt
  • Michiel Fuite 29 pnt
  • Victor vd Velden 16 pnt,
  • Mees Alting 8 pnt
  • Jibbe van Dam 3 pn

Het uiteindelijke doel om weer eens een keer samen een onderling wedstijdje te rijden is vanavond zeker behaald en na afloop zagen we vele blije gezichten. Hopelijk mogen we bij een volgende activiteit ook alle ouders weer als supporter verwelkomen.

De jeugdcommissie i.s.m. de jeugdtrainers van TWC Pijnenburg

Tilburgse Wielerclub Pijnenburg

Clubhuis

Bijsterveldenlaan 3
5045 ZZ Tilburg
Nederland

E: info@twcpijnenburg.nl

Ook u kunt ons steunen!

Logo Sponsorkliks