Een zonnige Trofeo ‘t Brakkie 2022

Een zonnige Trofeo ‘t Brakkie 2022

Donderdag 22 september hadden we weer onze jaarlijkse gezellige koppeltijdrit Trofeo ’t Brakkie. Hadden we twee weken geleden tijdens onze tijdrit echt heel slecht weer, vanavond hadden we gelukkig weer een heerlijk najaarszonnetje.

34 van onze jeugdleden hadden een koppelgenoot kunnen strikken. Onder de deelnemers ook weer vele leden die pas dit jaar lid zijn geworden van onze vereniging. Onze jeugdleden hadden hun vader, moeder, broer of klasgenoot als koppelgenoot meegebracht. Er werd zelfs een enkele opa als ploegmaat waargenomen. Opvallend was dat de moeders het dit jaar grotendeels lieten afweten. Slechts één moeder had het lef

om eens te ervaren hoe het voelt als de benen gaan verzuren.

Voor enkelen van onze jeugdrenners kon de gekozen koppelgenoot wel iets toevoegen maar voor velen was deze een blok aan het been. Er waren koppelgenoten die in vakantietenue rondreden en er waren er ook bij die zeker vooraf nog op de massagetafel hadden gelegen. Natuurlijk zijn er ook altijd weer vaders die gewoon iemand anders regelen zodat zij niet met hun kind mee hoeven te doen. Die weten vast van vorige keren hoe lastig het is om even zo’n wedstrijdje te rijden. 

Nou, velen van de gelegenheids- coureurs van dit jaar hebben vast gemerkt dat het inderdaad nog niet zo eenvoudig is om even een paar minuten diep te gaan. Onze jeugdrenners reden voor wat ze waard waren en menig gekoppelde wielrenner voor één dag zal beslist de volgende ochtend met stramme spieren wakker worden. Het was werkelijk een geweldige happening. Ook het in grote getale opgekomen publiek kwam de sfeer zeker ten goede. 

Na afloop van de wedstrijd werd de wisseltrofee, waar het uiteindelijk allemaal om ging, gewonnen door Isabelle Beuken die haar vader als koppelgenoot had kunnen strikken.

Isabelle mag dus het gehele jaar deze geweldige trofee op haar kamer zetten om hem volgend jaar afgestoft weer terug te brengen en te “verdedigen”. 

Op 29 september a.s. hebben we nog onze laatste tijdrit voor de tijdritcompetitie. Daarna zijn er geen zomertrainingen meer. Wel zijn we intussen begonnen met de veldrittraining op de dinsdagavonden. Meer specifieke info over de wintertrainingen volgt nog.

O ja, ook niet onbelangrijk: hieronder de verreden tijden.

Naam koppelgenoot verreden tijd
Anne van Tol John (vader) 05:58
Sofie de Man Ivan (broer) 05:55
Jim Peeters Germon (vader) 06:03
Huib van Spreuwel Reinier (vader) 05:58
Isabelle Beuken Edwin (vader) 06:21
Léon Gimbère Thibaut (broer) 07:44
Stijn van den Hoek Huub (opa) 06:50
Job Marijnissen John (vader) 06:21
Ayden Vermeer Pieter (vader) 06:24
Pim Wernsen Maddy (moeder) 06:50
Sven Jessen Dave (vader) 06:04
Melle Jimmink Siem (vader) 05:27
Niels van Brenk Maurits (vader) 05:29
Luca Frencken Gijs (vader) 06:18
Olivier Ijsenbrant Juul Oggel (clubgenootje) 06:53
Jurre van Kuijk Niels (vader) 05:19
Siem Lemmens Dirk (vader) 06:11
Jules van Roessel Robin Broekhuizen (vriend) 06:16
Wisse de Rouw Boudewijn (vader) 06:11
Tymo de ruiter Lex Verheijden (vriend) 08:44
Mats Graat Koen (vader) 04:56
Sil Hoogenboom Mees (broer) 08:07
Thomas Leijs Mark (vader) 05:46
Martijn Mutsaers Boris (vader) 05:11
Guus van Srpeuwel Daan Smulders 05:12
Pim de Wacht Stijn van Dongen (clubgenootje) 05:00
Tristan van Beurden Pedro (vader) 05:36
Koen Doorakkers Ron (vader) 05:22
Lars van den Dries Mike (vader) 05:13
Jonas van Helvoirt Edwin (vader) 05:12
Tygo van Riel Finn (broer) 05:38
Sam van Huijgevoort Niek (vader) 05:04
Ties Langenberg Timo (vader) 05:06
Loek Seuntjens Rolf (vader) 05:27

Tilburgse Wielerclub Pijnenburg

Clubhuis

Bijsterveldenlaan 3
5045 ZZ Tilburg
Nederland
(geen post naar dit adres sturen!)

E:

Postadres

De Vucht 11
5121 ZK Rijen
Nederland

Ook u kunt ons steunen!

Als u via onderstaand logo naar de diverse websites gaat en daar een aankoop doet, steunt u onze vereniging. Het kost u niets extra's, de aangesloten webshops schenken een klein bedrag per aankoop die op deze manier wordt gedaan.

Logo Sponsorkliks

© 2024 TWC Pijnenburg. Alle rechten voorbehouden. Webcams.