Waar fietsen onze renners?

Overzicht van waar de renners van TWC Pijnenburg te zien zullen zijn. Klik op de categorie om de details te zien.

Wedstrijden Jeugd

Programma van de jeugd in het district Zuid-Oost. Ook in andere districten zullen onze renners starten.

Maart
18 Jeugdronde van Nieuwkuijk
25 47ste Jeugdronde van Dommelen

April
2 D'n Bergsche Wielerronde
8 26e Jeugdwielerronde v d Reeshof
15 45e Jeugdronde van Lieshout
22 Jeugdronde van Helmond
29 Rabo Jeugdwielerwedstrijd St Michielsgestel

Mei
6 Hel van Netersel
10 Output Jeugdronde Schijndel
13 Ronde van Uden
19 Jeugdronde van Brakel
21 GP Cor Vriens
27 Wielerronde van Erp

Juni
3 Jeugdronde van Geldrop
17 Nederlands Kampioenschap Steenbergen
23 High Tech CritFestival
30 9e Jeugdtijdrit Dommelen

Juli
22 tot 27 Wielerstimuleringsdagen Eersel

Augustus
19 Ronde van Nuenen

September
9 Ronde van Korvel, Tilburg
30 Ronde van Waalre

Wedstrijden Nieuwelingen

Naast individiele wedstrijden die te vinden zijn op de website van de KNWU rijden onze Nieuwelingen het volgende programma:

April
7
 Rabo Omloop van NoordWest Overijssel
28 Wim Hendriks Trofee

Mei
12 Flevotour
11-13 TMP Jugend tour
26 Noord Drentse Dorpenomloop

Juni
2 Omloop van de Maasvallei
16 tot 17 Wielerweekend Roden
29 Rijswijkse jeugdmeerdaagse

Juli
1 Rijswijkse jeugdmeerdaagse
Ronde van Twente

Augustus
26 Omloop van Valkenswaard
17-19 West Vlaanderen Cycling Tour (ovb)
31/8 - 2/9 Criterium Europien des Jeunes Luxemburg

September
31/8 - 2/9 Criterium Europien des Jeunes Luxemburg
Kleine Omloop van de Veenkoloni├źn
9 Watersley Challenge
16 Rogelli Bavelse Berg Classic

Wedstrijden Dames

Programma 2018 volgt

Wedstrijden Junioren

Naast individiele wedstrijden die te vinden zijn op de website van de KNWU rijden onze Junioren, voornamelijk in districtsverband, het volgende programma:

Februari
25 Kuurne-Brussel-Kuurne

Maart
10 Nokere Koers
18 Guido Reybroeck
31 Omloop Braakman

April
01 Ronde van Vlaanderen
07 Nw -o Genemuiden
6/8 Cottbus
14 Zuiderzee Dronten
21 Arno Wallaard memorial
21 E3 Harelbeke
22 EPZ Borselle
29 Rund um Duren
30-2 Ster van Zuid Limburg

Mei
30-2 Ster van Zuid Limburg
05 Kleeberg klimclassic
06 Vlaams Brabantse Pijl
06 Cantonale des 7 vallees
08 DK Tijdrijden Hapert
12 Flevotour Kampen
18/20 Driedaagse Axel
21 RK Weg Mierlo
26 Dorpenomloop Drenthe

Juni
02 Omloop van de Maasvallei
16/17 Wielerweekend Roden
23/24 NK weg
27 NK TT
29/30/01 Acht van Bladel

Juli
01 La Cantonale junior
29/30/01 Acht van Bladel
07 Ronde van Twente
08 Ulestraten
6/9 Sint Martinus Kontich
11 Menen-Kemmel-Menen
23 GP Eddy Schepens Heide Linter
28 Johan Museeuw Classic
29 La route des Geants
29 Sterrebeek

Augustus
3/5 Aubel-Thimister-Stavelot
11/12 Ronde des vallees
15 GP Roger de Coninck
19 Klimclassic Valkenburg
19 Omloop vlaamse gewesten
26 Omloop van Valkenswaard
26 Trofee van Haspengouw
31/2 Ruebliland

September
31/2 Ruebliland
01 Veenkolonien
02 La Philippe Gilbert
09 Steragas Vl Brabant Classic
09 Bercycle
16 Keizer der Junioren

Wedstrijden Amateurs

Programma 2018 volgt