Druk bezochte clubkampioenschappen jeugd 2020

Op dinsdag 15 en donderdag 17 september werden de jaarlijkse clubkampioenschappen voor onze jeugdleden verreden. Op dinsdag was er een rit in lijn en op donderdag een tijdrit.

Totaal 62 van onze jeugdleden deden aan deze wedstrijden mee waaronder maar liefst 22 nieuwkomers. Voor velen was dit dan ook de eerste keer dat zij een echte wielerwedstrijd reden.

We hadden geluk met de weersomstandigheden want beide avonden was er een fantastisch najaarszonnetje. Dit had tot gevolg dat er ook weer bijzonder veel toeschouwers aanwezig waren over het gehele terrein met de juiste afstand.

We kunnen weer spreken van een zeer geslaagd evenement en iedere deelnemer kon na afloop met een beker huiswaarts keren.

Zie hieronder de uitslagen van de beide wedstrijden.

Jeugdcommissie i.s.m. de trainers van TWC Pijnenburg

cat. 0wegwedstrijd tijdrittijdrit
Standrugnr.rennerpospuntenpospuntentotaaltijd tijdrit
12Tijn Groffen120120403:12
21Léon Gimbere219219383:55
33Stijn vd HoekDNS0318184:11
cat. 1wegwedstrijd tijdrittijdrit
Standrugnr.rennerpospuntenpospuntentotaaltijd tijdrit
115Bodhi Moes120120403:16
218Nikita Verhoeven219219383:23
314Jur van Lent318318363:52
417Anne van Tol417516334:12
516Tim van TolDNS0417173:55
Cat.2wegwedstrijd tijdrittijdrit
Standrugnr.rennerpospuntenpospuntentotaaltijd tijdrit
129Tymo de Ruiter120120402:58
221Niels van Brenk219318373:09
325Jurre van Kuijk318417353:17
428Brent van Roosmalen417516333:27
526Siem Lemmens516714303:32
624Muhsin Gillis714615293:28
723Luca Frencken615813283:55
827Finn van RielDNS0219193:04
cat.3wegwedstrijd tijdrittijdrit
Standrugnr.rennerpospuntenpospuntentotaaltijd tijdrit
170Rowell Laporte120120402:47
231Thomas Gillis417219363:03
338Ferno Verhoeven219615343:12
435Martijn Mutsaers615417323:05
539Pim de Wacht516516323:09
632Mats Graat813318313:04
737Guus van Spreuwel318912303:59
830Tobias Dernee714714283:16
933Floris van Helvoirt912813253:27
1036Sjors Reterink1011DNS11
1134Sil Hoogenboom1110DNS10
cat.4wegwedstrijd tijdrittijdrit
Standrugnr.rennerpospuntenpospuntentotaaltijd tijdrit
145Levi Knoope219120396:25
242Koen Doorakkers120318387:29
346Fenne de Laat318219376:38
443Jonas van Helvoirt417DNS017
cat. 5wegwedstrijd tijdrittijdrit
Standrugnr.rennerpos.pntrondekl.totaalpospunten
158Noï Moes318321120
252Lars Franken219221219
385Maurice Verhoeven12020318
450Auke van Benthem41717417
582Loek Seuntjens51616813
654Mats van Haren91212516
759Pim Munnecom81313615
883Rubin Seuntjens61515912
957Max Leeuwenburgh101111714
1056Ties Langenberg71414DNS0
1187Myke VrijhofDNS001011
1286Thijs VernalDNS001110
1384Axel van StuivenbertDNS00129
1451Bart BravenboerDNS00138
cat. 6wegwedstrijd tijdrittijdrit
Standrugnr.rennerpos.pntrondekl.totaalpospunten
165Michiel Fuite417320120
260Mees Alting120222318
394Victor vd Velden21919219
466Joey Gulickx51616417
568Feie Heidanus615116516
664Jibbe van Dam31818714
792Ivan de Man71414813
891Lena Malta101111615
961Raike van Baar91212912
1090Maddy vd Linden813131011
1193Damiën Sanders111010129
1269Koen vd HeijdenDNS001110
cat. 7wegwedstrijd tijdrittijdrit
Standrugnr.rennerpos.pntrondekltotaalpospunten
170Martijn Azantilow120323120
271Jorn van Beers31818219
373Kick Maas21919318
475Pim Schoonwater41717417
576Bauke Wilborts51616516